E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Denizcilik Sektörü Exposhipping Expomaritt İstanbul"da Buluşacak

Denizcilik Sektörü Exposhipping Expomaritt İstanbul"da Buluşacak

20 Kasım 2018 Salı / 13:57 | HABERLER
70. Sayı (Kasım-Aralık 2018)
55 kez okundu

İMEAK Deniz Ticaret Odası adına UBM fuarcılık tarafından düzenlenecek olan 15. Exposhipping Expomaritt İstanbul, Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı, 2-5 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılacak. 43 farklı ülkeden 200’ü aşkın katılımcı, 600’ün üzerinde marka ile 7 binin üzerinde sektör profesyonelini bir araya getirmeye hazırlanan fuar, bu yıl gemi inşa ve yan sanayiinin merkezi Tuzla’da yer alan VIAPORT Marina’da düzenlenecek.

Seatrade Cruise Global, Sea Asia, Seatrade Maritime Middle East, Seatrade Offshore Marine & Workboats Middle East gibi önemli denizcilik fuar ve konferanslarını düzenleyen SEATRADE markası öncülüğünde düzenlenecek “Global Maritime Summit”, denizcilik endüstrisini uluslararası ve bölgesel bazda etkileyen kilit konulara odaklanacak. 2-5 Nisan tarihleri arasında fuar ile eş zamanlı olarak planlanan zirvede, dünya ekonomisi bağlamında; “Denizcilik sektörünün durumu”, “Pazar görünümleri”, “Küresel trendler”, “Türkiye bakış açısı”, “Gemi inşaatı, onarımı ve bakımı”, “Gemi inşada yükselen trend savunma sanayii araçları”, “Liman ve İşletmeciliği”, “Yeni pazarlar”, “Limanlar ve alt yapı”, “Geleceğin gemileri”, “Finans ve denizcilik sektörü” gibi konular ele alınacak.

Dünya Armatörleri Exposhipping İstanbul’da biraraya geliyor
Bu yıl Exposhipping İstanbul ev sahipliğinde tüm dünyadan davet edilecek armatörler fuar süresince farklı etkinlikler ve ticari toplantılar aracılığıyla Türk tersaneleri ve gemi inşa yan sanayii ile buluşacak ve yeni iş fırsatlarını görüşecek. Türkiye’de sektörün en kuvvetli olduğu savunma sanayi araçlarının inşasında elde edilen başarının arkasındaki mühendislik ve Ar-Ge çalışmalarını yurt dışına pazarlamak başta olmak üzere, bakım ve onarım konusunda pastayı büyütmek öncelikli hedefler arasında yer alıyor.

Exposhipping İstanbul kapsamında düzenlenecek Katılımcı Seminerleri de firmaların son teknoloji ürün ve hizmetlerini, fuar ziyaretçilerine aktarabilecekleri interaktif bir platform imkanı sunacak.


 


İlginizi çekebilir...

Wartsila Semineri

Warstila, 17 Nisan 2019 tarihinde Divan Asia Hotel salonlarında müşterileri için seminer düzenliyor....
11 Nisan 2019 Perşembe / 17:23

Türk Denizcilik Sektörünün Uluslararası Buluşması 15. Exposhipping Expomaritt İstanbul, Ziyarete Açıldı

2-5 Nisan tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla'da yapılan Uluslararası Exposhipping Expomaritt İstanbul 15. Uluslararası Denizcilik Fuar ve Kon...
2 Nisan 2019 Salı / 14:22

Yalıkavak Marinaya Anlamlı Ziyaret

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından '2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat M...
16 Mart 2019 Cumartesi / 15:10

 

  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.