E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Yeni Dreamline 26 S Türkiye'ye Doğru Yola Çıktı

Yeni Dreamline 26 S Türkiye'ye Doğru Yola Çıktı

2 Ekim 2018 Salı / 10:08 | HABERLER
69. Sayı (Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim 2018)
40 kez okundu

Dreamline filosunun en küçük modeli 26 M gövde dizaynında ve tekne içinde yapılan yenilik ve pratik çözümlerini barındıran S versiyonu ile çok yakında Türkiye’de olacak.

Dünyadaki ilk S versiyon Dreamline 26 M, Eylül ayının ilk haftasında Fano’dan denize indirildi. Model, Dreamline tersanesinin deneyim, yaratıcılık, ve uzmanlığını tam anlamıyla yansıtıyor.

S versiyonu yeniliklerinin en önemlisini, modelin salon yanlarına denk gelen gövde bölümlerinde görmek mümkün. Yan küpeşte kesiti modelin S versiyonunda daha da derinleştirilerek gövdeye sportif ve şık bir görünüm kazandırılmış. Bu yeniliğin salonda yarattığı muhteşem etki ise gezilecek suların rengi ve manzarası ile sınırlı. Gövde dizaynındaki bu  dokunuşla salon hem daha fazla ışık alabiliyor, hem de koltukta oturan misafirlere bile panoramik bir manzara sunmaya müsait hale geliyor.

Teknenin baş tarafındaki 180 derece panomarik manzara sunan master kabininde, görüşü daha da güçlendirmeye yönelik geliştirilen bir başka özellik ise 7 parçalı ön cam tasarımının aradan 3 adet dikmenin çıkartılarak toplam 4 parçaya indirilmesi. Master kabinin zarif dekorasyonu, baş tarafta kendine özel terası, şık ve ferah banyosu ile modelin en özel bölümlerinden biri.

Geniş bir platformdan rahatça havuzluğa geçerken, havuzluğun hemen altındaki garaj, tekne içinde yer kaybına sebep olmadan büyük ebatlardaki botları muhafaza etme imkânı sağlıyor. Havuzluk, büyük yemek masası ve konforlu oturma grupları ile gün içinde yoğun olarak rahatça kullanılabilecek bir mekan olarak tasarlanmış. Havuzluktan salona geçiş kapısı katlanır olarak açıldığı için havuzlukla salon entegre edilmiş. Havuzluktan baktığımızda salon, yüksek tavanları ve göz yormayan yumuşak renklerdeki zarif dekorasyonu ile göz alıcı güzellikte. Büyük camları ve geliştirilen özel gövde kıvrımları sayesinde dışarıdaki manzarayı tamamen içeri taşıyor. Salonun hemen içinde fakat bağımsız ve kapalı bir mutfak kabini ile günlük kullanıma icin bir tuvalet de mevcut.

NAVETTA 48, 2-8 EKİM TARİHLERİNDE TUZLA’DA
Dreamline Türkiye distribütörü Deniz Yatçılık temsilciliğini yaptığı bir diğer marka Absolute Yacht’in en yeni modeli olan Navetta 48’i, 2-8 Ekim 2018’de Tuzla’da yapılacak olan Eurasia Boat Show’da tanıtacak.

2018 Cannes Yachting Festival’de deniz severlerle ilk kez buluşan Navetta ailesinin en küçük üyesi Navetta 48, estetik anlamda kusursuz bir model olmasının yanında Absolute’un dünya çapında tanınan İtalyan stilini ve işlevselliğini tam olarak yansıtıyor. Geleneksel trawler tarzının modern çizgilerle sentezinden oluşan Navetta ailesi, Absolute tarafından özenle yaratılan ve dünya yatçılık sektörü tarafından birçok ödülle taçlandırılan çok önemli bir seri. Navetta ailesi, 48 feetlik en yeni modeliyle genişlemeye devam ediyor.

15 metre uzunluğa sahip olan Navetta 48, yüksek performansı ve IPS motorları sayesinde yakıt verimliliğini garanti ediyor. 15 knot ile giderken 5.7 l/nm yakıt tüketimine sahip. Maksimum hızı 27 knot.


 


İlginizi çekebilir...

Wartsila Semineri

Warstila, 17 Nisan 2019 tarihinde Divan Asia Hotel salonlarında müşterileri için seminer düzenliyor....
11 Nisan 2019 Perşembe / 17:23

Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'nde Anıldı

10'uncu Geleneksel Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Anma Günü, baharın müjdecisi sakura çiçekleriyle renklenen Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'n...
9 Nisan 2019 Salı / 11:18

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası'nın '1. Ulusal Çocuk ve Gemi' Konulu Resim Yarışması

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, çocuklarımıza denizi, gemiyi ve Gemi Mühendisliği mesleğini t...
3 Nisan 2019 Çarşamba / 17:12

 

  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.