E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
METXY
MARİNSU İZOLASYON
ETAP MARINE
INTERNATIONAL PAINT

Etap Marine, Pro-Set Kompozit Seminerine Devam Ediyor

Etap Marine, Pro-Set Kompozit Seminerine Devam Ediyor

5 Temmuz 2018 Perşembe / 10:15 | HABERLER
68. Sayı (Mayıs-Haziran 2018)

Pro-Set ve Etap Marine işbirliği ile İngiltere’de Wessex Resins bünyesinde yapılan “Kompozit Seminerleri”nin ikincisi yine büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Yat ve gemi inşa sanayiinin yanı sıra havacılık ve savunma sanayiinden de önde gelen isimlerin ve firma temsilcilerinin katıldığı, Romsey’de en ileri teknoloji laboratuvar ortamında gerçekleştirilen seminerde, katılımcılara Pro-Set ürünleriyle epoxy infüzyon ve laminasyon konusunda uygulama yapma imkanı sağlandı ve kompozit teknolojilerine dair yenilikler paylaşıldı.

Etap Marine Genel Müdürü Sema Çarkçı Umay, kompozit sektöründeki teknoloji gelişimine paralel olarak eğitim ihtiyacının da oluştuğunu ve düzenledikleri seminerlere artan talep doğrultusunda her yıl İngiltere’de gerçekleştirdikleri bu seminerleri yılda iki kez düzenleme kararı aldıklarını söyledi.


 


İlginizi çekebilir...

Geleneksel "Azimut Türkiye Yaz Buluşması" Bodrum'da Gerçekleştirildi

Karina Yatçılık'ın geleneksel 'Azimut Türkiye Yaz Buluşması', Serafina Mare, Bodrum'da yapıldı....
2 Ekim 2018 Salı / 10:13

Yeni Dreamline 26 S Türkiye'ye Doğru Yola Çıktı

Dreamline filosunun en küçük modeli 26 M gövde dizaynında ve tekne içinde yapılan yenilik ve pratik çözümlerini barındıran S versiyonu ile çok yakında...
2 Ekim 2018 Salı / 10:08

Majesty Yachts'tan Türkiye'de Özel Gösterim

Dünyanın en iyi 10 süperyat üreticisi listesinde yer alan Majesty Yachts, Cannes ve Monako Boat Show'larına katılım öncesi İstanbul Boğazı'nın...
2 Ekim 2018 Salı / 10:04