E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Xone Superyacht'tan Bir İlk Daha

Xone Superyacht'tan Bir İlk Daha

9 Şubat 2018 Cuma / 10:56 | HABERLER
66. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
14 kez okundu

Xone Superyacht Academy, International Yacht Training Worldwide’ın “Professional Superyacht Hospitality” eğitim programını Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdi.

Türkiye’de sadece Xone Superyacht Academy’nin vermeye yetkili olduğu bu eğitim, Türk ve yabancı uyruklu adayların katılımı ile 22-26 Ocak tarihleri arasında İngilizce olarak gerçekleştirildi. Eğitim süresince sektördeki hizmetler Superyat Host ve Hostes adayları için birçok açıdan ele alınarak teknedeki görevlerine ilişkin bilgi, pratik ve vizyon kazandırıldı.

Programa katılan adaylar, yepyeni, ayrıcalıklı ve prestijli bir dünyanın kapılarını aralayan bu eğitim modülünde, superyat sektörüne dair genel bilgileri takiben, hem Xone tesislerinde teorik hem de program ortağı Rixos Premium Göcek otelde pratik uygulamalarla misafir karşılama, kamara düzenleme, bar, şarap, içecek ve yemek servisleri konularında detaylı bir eğitim gördüler. 5 gün süren eğitimin ardından, International Yacht Training Worldwide onaylı “Superyacht Hospitality” sertifikalarını alan adaylar, yeni teknelerde dünyayı keşfetmeye hazırlar.


 


İlginizi çekebilir...

İBB'nin tamamen milli tekneleri ilk kez sergilenecek

Dünya denizcilik sektörünün en büyük ikinci fuarı CNR Avrasya Boat Show, 23 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında 14. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor....
15 Şubat 2019 Cuma / 14:25

Numarine ve Furrion'dan CES 2019 için Dev İşbirliği

Türk motoryat üreticisi Numarine ile Hong Kong merkezli teknoloji firması Furrion, dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES (Tüketici Elektroniği Fu...
14 Ocak 2019 Pazartesi / 10:23

SEYAD, 2019 Yılı Mali Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Sektörel Yayıncılar Derneği (SEYAD), 2019 yılı Mali Genel Kurul toplantısını 5 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirdi....
14 Ocak 2019 Pazartesi / 09:36


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.