E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ETAP MARINE
METXY
MARİNSU İZOLASYON
INTERNATIONAL PAINT

Xone Superyacht'tan Bir İlk Daha

Xone Superyacht'tan Bir İlk Daha

9 Şubat 2018 Cuma / 10:56 | HABERLER
66. Sayı (Ocak-Şubat 2018)

Xone Superyacht Academy, International Yacht Training Worldwide’ın “Professional Superyacht Hospitality” eğitim programını Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdi.

Türkiye’de sadece Xone Superyacht Academy’nin vermeye yetkili olduğu bu eğitim, Türk ve yabancı uyruklu adayların katılımı ile 22-26 Ocak tarihleri arasında İngilizce olarak gerçekleştirildi. Eğitim süresince sektördeki hizmetler Superyat Host ve Hostes adayları için birçok açıdan ele alınarak teknedeki görevlerine ilişkin bilgi, pratik ve vizyon kazandırıldı.

Programa katılan adaylar, yepyeni, ayrıcalıklı ve prestijli bir dünyanın kapılarını aralayan bu eğitim modülünde, superyat sektörüne dair genel bilgileri takiben, hem Xone tesislerinde teorik hem de program ortağı Rixos Premium Göcek otelde pratik uygulamalarla misafir karşılama, kamara düzenleme, bar, şarap, içecek ve yemek servisleri konularında detaylı bir eğitim gördüler. 5 gün süren eğitimin ardından, International Yacht Training Worldwide onaylı “Superyacht Hospitality” sertifikalarını alan adaylar, yeni teknelerde dünyayı keşfetmeye hazırlar.


 


İlginizi çekebilir...

Geleneksel "Azimut Türkiye Yaz Buluşması" Bodrum'da Gerçekleştirildi

Karina Yatçılık'ın geleneksel 'Azimut Türkiye Yaz Buluşması', Serafina Mare, Bodrum'da yapıldı....
2 Ekim 2018 Salı / 10:13

Yeni Dreamline 26 S Türkiye'ye Doğru Yola Çıktı

Dreamline filosunun en küçük modeli 26 M gövde dizaynında ve tekne içinde yapılan yenilik ve pratik çözümlerini barındıran S versiyonu ile çok yakında...
2 Ekim 2018 Salı / 10:08

Majesty Yachts'tan Türkiye'de Özel Gösterim

Dünyanın en iyi 10 süperyat üreticisi listesinde yer alan Majesty Yachts, Cannes ve Monako Boat Show'larına katılım öncesi İstanbul Boğazı'nın...
2 Ekim 2018 Salı / 10:04