E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
MEGA TACHT TRANSPORT
BODRUM MARİNA
MARİNSU İZOLASYON
INTERNATIONAL PAINT
ETAP MARINE
METXY

Xone Superyacht'tan Bir İlk Daha

Xone Superyacht'tan Bir İlk Daha

9 Şubat 2018 Cuma / 10:56 | HABERLER253 kez okundu

Xone Superyacht Academy, International Yacht Training Worldwide’ın “Professional Superyacht Hospitality” eğitim programını Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdi.

Türkiye’de sadece Xone Superyacht Academy’nin vermeye yetkili olduğu bu eğitim, Türk ve yabancı uyruklu adayların katılımı ile 22-26 Ocak tarihleri arasında İngilizce olarak gerçekleştirildi. Eğitim süresince sektördeki hizmetler Superyat Host ve Hostes adayları için birçok açıdan ele alınarak teknedeki görevlerine ilişkin bilgi, pratik ve vizyon kazandırıldı.

Programa katılan adaylar, yepyeni, ayrıcalıklı ve prestijli bir dünyanın kapılarını aralayan bu eğitim modülünde, superyat sektörüne dair genel bilgileri takiben, hem Xone tesislerinde teorik hem de program ortağı Rixos Premium Göcek otelde pratik uygulamalarla misafir karşılama, kamara düzenleme, bar, şarap, içecek ve yemek servisleri konularında detaylı bir eğitim gördüler. 5 gün süren eğitimin ardından, International Yacht Training Worldwide onaylı “Superyacht Hospitality” sertifikalarını alan adaylar, yeni teknelerde dünyayı keşfetmeye hazırlar.