E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
MARİNSU İZOLASYON
INTERNATIONAL PAINT
ETAP MARINE
METXY

Numarine'in Yeni Satış ve Pazarlama Direktörü Orhun Şentürk Oldu

Numarine'in Yeni Satış ve Pazarlama Direktörü Orhun Şentürk Oldu

9 Şubat 2018 Cuma / 10:52 | HABERLER
66. Sayı (Ocak-Şubat 2018)

Denizcilik alanında 17 yıldır çalışan ve 20 yıllık satış ve pazarlama deneyimine sahip Orhun Şentürk, Numarine’in yeni Satış ve Pazarlama Direktörü oldu. Numarine’e katılmadan önce, Burla A.Ş.’de Yamaha & Deniz Araçları Departmanı Pazarlama ve Satış Müdürü olarak çalışan Orhun Şentürk, 2015 yılından bu yana DENTUR Genel Sekreteri olarak görev yapıyor.

Orhun Şentürk, Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesinde yüksek lisans yaptı. Şentürk’ün ayrıca South Bank Üniversitesinden MBA derecesi bulunuyor.

Numarine Başkanı Ömer Malaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söylüyor: “Numarine için 2017 yılı iyi bir yıl oldu ve 2018 de iyi görünüyor. Yeni yılın başlangıcında üst yönetimimizde bazı değişiklikler var. Son iki buçuk yıldır Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Antonio Caviglia artık bizimle olmayacak. Onun yeri, endüstrimizin deneyimli ve 20 yıldır çok uluslu bir operasyonda çalışan isimlerinden Orhun Şentürk tarafından doldurulacak.”


 


İlginizi çekebilir...

Geleneksel "Azimut Türkiye Yaz Buluşması" Bodrum'da Gerçekleştirildi

Karina Yatçılık'ın geleneksel 'Azimut Türkiye Yaz Buluşması', Serafina Mare, Bodrum'da yapıldı....
2 Ekim 2018 Salı / 10:13

Yeni Dreamline 26 S Türkiye'ye Doğru Yola Çıktı

Dreamline filosunun en küçük modeli 26 M gövde dizaynında ve tekne içinde yapılan yenilik ve pratik çözümlerini barındıran S versiyonu ile çok yakında...
2 Ekim 2018 Salı / 10:08

Majesty Yachts'tan Türkiye'de Özel Gösterim

Dünyanın en iyi 10 süperyat üreticisi listesinde yer alan Majesty Yachts, Cannes ve Monako Boat Show'larına katılım öncesi İstanbul Boğazı'nın...
2 Ekim 2018 Salı / 10:04