E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

CNR Avrasya Boat Show Kapılarını Açıyor

CNR Avrasya Boat Show Kapılarını Açıyor

9 Şubat 2018 Cuma / 11:44 | FUARA DOĞRU
66. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
11 kez okundu

CNR Avrasya Boat Show, dünyaca ünlü markaların megayat, tekne ve yelkenlilerinin yanı sıra sektöre ait tüm aksesuar ve ekipmanları 10 Şubat’ta CNR EXPO Yeşilköy çatısı altında buluşturacak...

Karada yapılan dünyanın ikinci en büyük tekne ve yat fuarı olan Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı (13. CNR Avrasya Boat Show) 10-18 Şubat tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek… 

CNR Avrasya Boat Show’da, denizcilik sektörünün önde gelen bin 500 markası ve 3 bin 500’ün üzerinde deniz aracı, on binlerce yerli ve yabancı ziyaretçi ile buluşacak. Yat, süperyat, megayat, motoryat, yarış tekneleri, katamaran, yelkenli deniz araçları, gezi tekneleri, sürat tekneleri, sürat motorları, cruiser tekneler, ponton tekneler, jetskiler, flyboard, kano, şişme bot, ekipmanlar, aksesuarlar ve su sporlarına dair her şeyin bulunacağı fuar, 70 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) işbirliğinde organize edilen CNR Avrasya Boat Show, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile KOSGEB ve İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından destekleniyor. Aynı zamanda Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) ve Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi olan CNR Avrasya Boat Show, Türk denizcilik sektörünün dünyaya açılımına büyük katkılar sunuyor. Sektörün ticaret hacmini büyük oranda artıran fuar, denizcilik sektörünün kendini ifade ettiği platform olma özelliğiyle de önem taşıyor.

Gösteriler, workshoplar, paneller ve eğitimlerle dolu bir Boat Show

CNR Avrasya Boat Show Fuarı, bu yıl da birbirinden renkli etkinlikleri ile ziyaretçilerine dopdolu bir içerik sunacak. Fuarın VIP açılışında Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars grubu eşsiz bir sahne performansı sergileyecek.

Her yıl olduğu gibi iş insanları ve ünlü simalara ev sahipliği yapacak CNR Avrasya Boat Show’da konserler ve eğlenceyi doruğa çıkaracak exclusive partiler, ödüllü yarışmalar düzenlenecek. Fuarın en önemli etkinliklerinden olan “Sea Talks”larda ise Ayhan Sicimoğlu Tekne Yemekleri Show’u, Denizaltı Fotoğrafçılığı, Süper Yat Paneli, Deniz ve Kadın gibi deniz sohbetleri ve şovları gerçekleştirilecek. Yazar Sunay Akın’ın denizcilik gösterisi ve ünlü fotoğrafçılar tarafından çekilen eşsiz deniz görüntülerinin yer alacağı Fotoğraf Sergisi, denizciler ve denize gönül verenler tarafından ilgi ile takip edilecek.

Ayrıca, Doğu Akdeniz Seyri, Bir Sancaktan Bir İskeleden, Türkiye Yat Kaptanları ve Yatçılıkta Sigorta Kavramı gibi birçok seminerin de yer alacağı CNR Avrasya Boat Show’da teknesiyle dünya turu yapan ilk Türk olan Sadun Boro’yu anma etkinliği de düzenlenecek.

Tasarım Harikası Yatlar CNR Avrasya Boat Show’a Geliyor

Denizcilik sektörü için mükemmellik hiçbir zaman eşsiz bir özellik ya da ayrıntı olmamış, aksine ayrıntılar birleşerek mükemmelliği yaratmıştır. Tıpkı Princess Motor Yachts’da olduğu gibi. Gövdesinden en ufak ayrıntısına kadar titizlikle tasarlanarak mükemmelliğe ulaşan, bu özelliği ile İngiliz tersanelerinin en önemli temsilcisi olan Princess Motor Yachts, 75, 68, 62 ve V40 modellerini CNR Avrasya Boat Show’da görücüye çıkaracak.

Alfabeta Marine de Kendi Evinde

Alfabeta Marine Group, dünya denizcilik sektörünün kalite ve güvenirliliği kanıtlanmış markalarından Princess Motor Yachts, Tiara Yachts, Arcadia Yachts ve Propspeed’in Türkiye distribütörlüğünü başarı ile yürütüyor. Alfabeta, Ataköy Marina ve Bodrum D Marin ofislerinde, 25 yıldır denizcilik sektörüne hizmet veriyor. CNR Avrasya Boat Show’un müdavimi olan Alfabeta Marine Group, yeni model ve teknoloji ürünlerini CNR Expo’da görücüye çıkaracak.

Sanlorenzo’nun Yeni Modeli SL78 Dünyadan Önce CNR Avrasya Boat Show’da

2011 yılında, dünyanın en büyük iki mega yat üreticisinden birisi olan İtalyan Sanlorenzo Spa ile işbirliğine giden Trio Deniz, son modelinin dünya lansmanını CNR Avrasya Boat Show’da yapacak. Trio Deniz’in önce stok olarak sipariş verip daha sonra satışını gerçekleştirdiği Sanlorenzo Yacht’ın yeni modeli SL78, geçtiğimiz hafta İtalya’da suya indi. SL78, son kontrol ve hazırlıklarından sonra Türkiye’ye doğru yola çıkacak ve 10-18 Şubat 2018 tarihleri arasında CNR Avrasya Boat Show’da ilk kez sergilenecek. 

Yeni Cranchi XT 36 İlk Kez CNR Avrasya Boat Show’da Sergilenecek

İtalya’nın en ünlü tekne üreticisi Cranchi, yeni modeli XT 36’nın Türkiye lansmanını yapmak için CNR Expo Yeşilköy’e geliyor. Yeni yat sahibi olmak isteyen herkesin, farklı ihtiyaçları ve beğenileri doğrultusunda, kendi ile özdeşleşen, kendi tarzını yakaladığı bir tasarıma sahip olan Cranchi’nin yeni modeli XT 36, Türkiye’de ilk defa CNR Avrasya Boat Show’da görücüye çıkacak.

D-Marin, CNR Avrasya Boat Show’da

D-Marin, CNR Avrasya Boat Show’da ziyaretçilerini değişik içeriklerdeki aktivitelerle ağırlayacak.

D-Marin konukları deniz yemeklerinin benzersiz lezzetlerini tadarken, 17 Şubat Cumartesi günü 13.00-15.00 saatleri arasında ünlü bir ismin imza gününde kitaplarını imzalatabilecekler. D-Marin’in deniz severler için fuardaki son etkinliğinde müzik performansı ve kokteyl olacak. Denizi ve deniz hayatını çocuk yaşta sevdirmeyi misyon edinen ve bu doğrultuda çocuk dostu marina konseptini Türkiye’de sunan ilk marina zinciri olan D-Marin’in etkinlikleri arasında, yüz boyama aktivitesi, balon partisi, kukla yapım atölyesi gibi etkinlikler de yer alıyor.


 


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.