E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
MARİNSU İZOLASYON
ETAP MARINE
METXY
INTERNATIONAL PAINT

Boot Duesseldorf, Gençlerin İlgisini Çekti

Boot Duesseldorf, Gençlerin İlgisini Çekti

9 Şubat 2018 Cuma / 10:49 | HABERLER
66. Sayı (Ocak-Şubat 2018)

Almanya’da 20-28 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlenen Boot Düsseldorf, bu yıl rekor kırdı. 68 farklı ülkeden bin 923 katılımcı, 220 bin metrekarelik stand alanında su sporları, yat, bot ve ekipmanlarını sergiledi. 

16 salonda gerçekleşen fuarı, 94 farklı ülkeden yaklaşık 247 bin ziyaretçi gezdi. Su sporları konusunda dünyanın en büyük fuarı olan boot Duesseldorf, daha çok gençlerin ilgisini çekti.

Fuara katılan Türk firmalarının yanı sıra Deniz Ticaret Odası İzmir ve Antalya Şubeleri de stantlarıyla ziyaretçilerin ilgisini çekti. Firmalar ürün ve hizmetlerini tanıtırken DTO İzmir ve Antalya Şubeleri de fuarda Türkiye’nin su sporları ve turizm açısından tanıtımını yaptı. Milli sörfçü Çağla Kubat ve eşi Dünya Windsurfçüler Birliği Başkanı Jimmy Diaz da fuara katılarak, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Türk turizmini tanıtmak için düzenlediği çalışmaya destek verdi. Çağla Kubat ve eşi Jimmy Diaz, windsurf ve kitesurf stantlarında ziyaretçilerle sohbet ederek sorularını yanıtladı.


 


İlginizi çekebilir...

Geleneksel "Azimut Türkiye Yaz Buluşması" Bodrum'da Gerçekleştirildi

Karina Yatçılık'ın geleneksel 'Azimut Türkiye Yaz Buluşması', Serafina Mare, Bodrum'da yapıldı....
2 Ekim 2018 Salı / 10:13

Yeni Dreamline 26 S Türkiye'ye Doğru Yola Çıktı

Dreamline filosunun en küçük modeli 26 M gövde dizaynında ve tekne içinde yapılan yenilik ve pratik çözümlerini barındıran S versiyonu ile çok yakında...
2 Ekim 2018 Salı / 10:08

Majesty Yachts'tan Türkiye'de Özel Gösterim

Dünyanın en iyi 10 süperyat üreticisi listesinde yer alan Majesty Yachts, Cannes ve Monako Boat Show'larına katılım öncesi İstanbul Boğazı'nın...
2 Ekim 2018 Salı / 10:04