E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
MEGA TACHT TRANSPORT
MARİNSU İZOLASYON
METXY
ETAP MARINE
BODRUM MARİNA
INTERNATIONAL PAINT

Boat Antalya İçin Geri Sayım Başladı

Boat Antalya İçin Geri Sayım Başladı

9 Şubat 2018 Cuma / 10:33 | HABERLER184 kez okundu

Deniz tutkunlarını ve otomobil severleri tek çatı altında iki ayrı fuarda toplamaya hazırlanan TÜYAP Boat Antalya ve Otoshow Fuarları, 13-18 Mart 2018 tarihleri arasında Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Deniz, bot ve otomobil severlerin heyecanla beklediği fuarların bölge ekonomisine büyük katkı sağlayacağını belirten TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz; “Boat Antalya ve Otoshow Fuarları ile Akdeniz Bölgesi’nde denizcilik ve otomotiv sektörlerine daha fazla ilgi çekmeye çalışıyoruz. Ziyaretçilerimizi yatçılığa ve tekne sporlarına teşvik ederek sektörün bölgedeki pazar payını artırmayı ve Türkiye’deki yat ve deniz aracı kullananlara sektörün yeniliklerini sunmayı amaçlıyoruz. Katılımcı firmalarımızı ve ziyaretçilerimizi fuarlarımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Turizmin Başkenti Antalya’da düzenlenecek olan Boat Antalya ve Otoshow Fuarlarının bölge avantajına da değinen Alagöz, “Antalya, 640 kilometrelik uzunluğa sahip sahil şeridiyle Türkiye’nin denize en fazla kıyısı olan kenti olmasının yanı sıra yurt dışından direk uçuşların olduğu uluslararası havalimanına da sahip. Denize bu kadar uzun kıyısı olan bir şehrimizde tekne ve su sporları fuarı yapmak hem katılımcılarımızı hem ziyaretçilerimizi hem de bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Kente ve bölgeye önemli katkılarının olacağına inandığımız fuarlarımızın, şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız fuarlarımızın emeğinin karşılığını da hem katılımcılarımızın hem de ziyaretçilerimizin memnuniyeti ile almayı arzu ediyoruz” dedi. 

Alagöz, Boat Fuarı ile Antalya’yı uluslararası seviyeye taşıma hedefinde olduklarını da sözlerine ekledi.