E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
METXY
MARİNSU İZOLASYON
INTERNATIONAL PAINT
ETAP MARINE

Besenzoni, P400 Matrix'in Yeni Versiyonlarını Duesseldorf'ta Tanıttı

Besenzoni, P400 Matrix'in Yeni Versiyonlarını Duesseldorf'ta Tanıttı

9 Şubat 2018 Cuma / 10:45 | HABERLER
66. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
7 kez okundu

Besenzoni, yenilikçi anlayışıyla tasarladığı, METS Fuarı’nda DAME ödülüne layık görülen P400 Matrix dümen mahali koltuğunun yeni versiyonları “Prestige”, “Comfort” ve “Deluxe”ü Boot Duesseldorf’ta tanıttı.

P400 Matrix dümen mahali koltuğu; kumaş döşemesi, ayarlanabilir başlık, kol dayama ve koltuğu yükseltmek/indirmek için otomatik destek ile donatılmış. Koltuk minderi içerisinde yüzde 88 titreşim emilim sağlayan opsiyonel ve yenilikçi bir teknoloji sunuluyor. Vacuum sistemi, kullanıcıyı nazikçe rahatlatmak için hacim ayarını kullanıyor ve maksimum konfor sağlıyor.

P400 Matrix Prestige, çok yönlü hareketler ve ayarlamalar sayesinde uzun seyrüsefer için uygun. Daha ergonomik bir çözüm için sırtlığın ve koltuğun yan dolgusu birlikte veriliyor. Koltuk arkalığı, kol dayamasına entegre edilmiş bir düğme ile ayarlanabiliyor. 

P400 Matrix Comfort, koltukların ve bel desteğinin şekli sayesinde uzun gezintiler için uygun. Suya dayanıklı kumaşla kaplı yastıklar yıkanabiliyor. Koltuk arkalığı manuel bir sistemle ayarlanabiliyor.

P400 Matrix Deluxe ise koltuk ve bel desteğinin tasarımı sayesinde uzun mesafeli seyir için uygun. Suya dayanıklı kumaşla kaplı yastıklar yıkanabiliyor. Sırt ve koltuk başlıkları temel konfigürasyonda sabitlenmiş. Döner kol dayama yeri temel versiyona monte edilebiliyor ve üç farklı destek tipi arasında seçim yapmak mümkün.


 


İlginizi çekebilir...

Denizcilik Sektörü Exposhipping Expomaritt İstanbul"da Buluşacak

İMEAK Deniz Ticaret Odası adına UBM fuarcılık tarafından düzenlenecek olan 15. Exposhipping Expomaritt İstanbul, Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konfe...
20 Kasım 2018 Salı / 13:57

İTÜ AUV Takımı, Robosub 2019'da Yarışacak

Kendi tasarladıkları ve geliştirdikleri araçlarla Türkiye ve ABD'de MATE ROV yarışmalarına katılan İTÜ AUV Takımı, dünyanın en prestijli otonom su...
20 Kasım 2018 Salı / 13:53

METYX, Macaristan'daki Depo Alanını Genişletiyor

Kapoşvar'da bulunan METYX Macaristan üretim alanına kumaş, ambalajlama ve FRP takımları için 3 bin 24 metrekare kapalı depolama alanı ekledi....
20 Kasım 2018 Salı / 13:51

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 12.12.2018 / 04:28:13