E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ETAP MARINE
INTERNATIONAL PAINT
METXY
MARİNSU İZOLASYON

Besenzoni, P400 Matrix'in Yeni Versiyonlarını Duesseldorf'ta Tanıttı

Besenzoni, P400 Matrix'in Yeni Versiyonlarını Duesseldorf'ta Tanıttı

9 Şubat 2018 Cuma / 10:45 | HABERLER
66. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
330 kez okundu

Besenzoni, yenilikçi anlayışıyla tasarladığı, METS Fuarı’nda DAME ödülüne layık görülen P400 Matrix dümen mahali koltuğunun yeni versiyonları “Prestige”, “Comfort” ve “Deluxe”ü Boot Duesseldorf’ta tanıttı.

P400 Matrix dümen mahali koltuğu; kumaş döşemesi, ayarlanabilir başlık, kol dayama ve koltuğu yükseltmek/indirmek için otomatik destek ile donatılmış. Koltuk minderi içerisinde yüzde 88 titreşim emilim sağlayan opsiyonel ve yenilikçi bir teknoloji sunuluyor. Vacuum sistemi, kullanıcıyı nazikçe rahatlatmak için hacim ayarını kullanıyor ve maksimum konfor sağlıyor.

P400 Matrix Prestige, çok yönlü hareketler ve ayarlamalar sayesinde uzun seyrüsefer için uygun. Daha ergonomik bir çözüm için sırtlığın ve koltuğun yan dolgusu birlikte veriliyor. Koltuk arkalığı, kol dayamasına entegre edilmiş bir düğme ile ayarlanabiliyor. 

P400 Matrix Comfort, koltukların ve bel desteğinin şekli sayesinde uzun gezintiler için uygun. Suya dayanıklı kumaşla kaplı yastıklar yıkanabiliyor. Koltuk arkalığı manuel bir sistemle ayarlanabiliyor.

P400 Matrix Deluxe ise koltuk ve bel desteğinin tasarımı sayesinde uzun mesafeli seyir için uygun. Suya dayanıklı kumaşla kaplı yastıklar yıkanabiliyor. Sırt ve koltuk başlıkları temel konfigürasyonda sabitlenmiş. Döner kol dayama yeri temel versiyona monte edilebiliyor ve üç farklı destek tipi arasında seçim yapmak mümkün.


 


İlginizi çekebilir...

Erin Motor Vites Büyüttü

Özgün tasarımıyla ve mühendislik gücü ile yüzde yüz yerli üretim bir motor firması olma hedefiyle yola çıkan Erin Motor; endüstriyel dizel motor, moto...
5 Temmuz 2018 Perşembe / 10:26

Honda Marine Motorları Üstün Teknolojileriyle Fark Yaratıyor

Honda'nın üstün motor teknolojisini yansıttığı Honda Marine deniz motorları 2,3 hp'den 250 hp'ye kadar her türlü ihtiyaca cevap veren geni...
5 Temmuz 2018 Perşembe / 10:24

Deniz Yatçılık, Portofino Yachting ile İşbirliğine Başladı

Galeon markasının Türkiye distribütörü Deniz Yatçılık, yetkili satıcı olarak Portofino Yachting ile işbirliğine başladı....
5 Temmuz 2018 Perşembe / 10:18