E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Tezmarin ve Suzuki Marin'den Balıkçılık Turnuvası

Tezmarin ve Suzuki Marin'den Balıkçılık Turnuvası

30 Nisan 2019 Salı / 17:16 | HABERLER33 kez okundu

4. Barracuda Tour Amatör Sportif Balıkçılık Turnuvası Gerçekleştirildi.

Türkiye distribütörlüğü 22 yıldır Tezmarin tarafından gerçekleştirilen, Fransız Beneteau markasının Barracuda model dıştan takma teknelerle her yıl Fransa’da düzenlediği uluslararası amatör sportif balıkçılık turnuvasının Türkiye etabı, renkli görüntüler ile sona erdi. Tezmarin ve Suzuki Marine işbirliğiyle gerçekleştirilen etkinliğin birincisi Venüs III teknesi ile yarışan Orkan Erhan ve ekibi oldu. Orkan Erhan ve ekibi, 15-18 Mayıs 2019 tarihleri arasında Fransa Port du Crouesty’de gerçekleştirilecek büyük finalde Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı.


Dünyanın önde gelen Fransız tekne üreticisi Beneteau’nun Barracuda model dıştan takmalı tekneleri ile her yıl Fransa’da düzenlenen uluslararası amatör sportif balıkçılık turnuvasının Türkiye etabı, SETUR Kalamış Marina-Burgazada hattında gerçekleştirildi. Beneteau’nun Türkiye distribütörü Tezmarin ve Suzuki Marin işbirliği ile düzenlenen ve 11 teknenin balık tutmak için kıyasıya rekabet ettiği etkinliğin birincisi Venüs III teknesi ile yarışan Orkan Erhan ve ekibi oldu. Burgazada’da düzenlenen ve Suzuki Genel Müdürü Ümit Karaarslan, Tezmarin Genel Müdürü Bilge Hergüner, Tezmarin Dıştan Takma Motorlu Tekneler Satış Müdürü Erol Termiyeci ve Suzuki Marine Satış ve Pazarlama Müdürü Akhan Akkuş’un da katıldığı törenle ödülünü aldı.


Büyük final Mayıs’ta Fransa’da!
Fransa’da düzenlenecek büyük finalde yarışacak olan Orkan Erhan ve ekibi, Fransa’da önümüzdeki ay düzenlenecek final için şimdiden heyecanlı olduklarını ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek için hazırlıklara başladıklarını belirterek, önümüzdeki yıl düzenlenecek olan 5.Barracuda Tour İstanbul’da da mutlaka yeniden yarışacaklarını söyledi. Türkiye’de bu yıl dördüncüsü düzenlenen etkinliğin büyük finali Fransa’nın ünlü liman kenti Port du Crouesty’de 15-18 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yakala bırak balıkçılığında referans haline gelen uluslararası amatör sportif balıkçılık turnuvası finaline dünyanın farklı ülkelerinden her yıl 70’den fazla ekip katılım sağlıyor. Balıkçılık konusunda her düzeyde yarışmacının kabul edildiği büyük final, üç gün boyunca festival havasında sürerken ekipler aynı zamanda yeni Barracuda modellerini de ilk defa yakından görme fırsatını buluyor. 


 


İlginizi çekebilir...

Wartsila Semineri

Warstila, 17 Nisan 2019 tarihinde Divan Asia Hotel salonlarında müşterileri için seminer düzenliyor....
11 Nisan 2019 Perşembe / 17:23

Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'nde Anıldı

10'uncu Geleneksel Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Anma Günü, baharın müjdecisi sakura çiçekleriyle renklenen Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'n...
9 Nisan 2019 Salı / 11:18

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası'nın '1. Ulusal Çocuk ve Gemi' Konulu Resim Yarışması

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, çocuklarımıza denizi, gemiyi ve Gemi Mühendisliği mesleğini t...
3 Nisan 2019 Çarşamba / 17:12

 

  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.