E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Numarine, CNR Avrasya Boat Show'da En Yeni Modelini Sunmaya Hazırlanıyor!

Numarine, CNR Avrasya Boat Show'da En Yeni Modelini Sunmaya Hazırlanıyor!

19 Şubat 2019 Salı / 13:27 | HABERLER47 kez okundu

Yeni Numarine 45XP ile Dünya Artık Daha Küçük...

Türkiye’nin lider motor yat üreticisi Numarine, CNR Avrasya Boat Show’da en yeni modeli 45XP modelini tekne tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Numarine’nin yeni 45XP modelinin Dünya lansmanı, 23 Şubat-3 Mart tarihleri arasında yapılacak Türk denizcilik sektörünün en prestijli organizasyonu olan CNR Avrasya Boat Show’da gerçekleşiyor.

Kurulduğu ilk günden itibaren, Türkiye’de yatçılık sektörünün standartlarını değiştiren ve kendisi ile birlikte Türk tekneciliğini ileriye taşımayı kendine misyon edinen Numarine markası, fuarda tanıtılacak en büyük yerli üretim yatı olan “Numarine” 45XP’yi heyecanla bekleyenler ile buluşturacak.

Tamamen Türk sermayesi ve işçiliği ile üretilen ve Karina Marine Group'un temsil ettiği Numarine, motoryat grubunu genişletmeye devam ediyor.

Yüksek performans motoryat üreticisi Numarine, süper yat sektörüne daha derinden birdalış yaptı ve yeni 45XP’nin tasarım ve mühendisliği tamamlandı. Mevcut serinin 26XP ve 32XP güncel modelleriyle aynı DNA'yı taşıyan, ancak daha büyük ölçekte olan Numarine XP Series'in gelecekteki amiral gemisi olacak 45XP inşa edilmeye hazır.

Dünyanın her yerine, en yüksek konfor ve lüks götürmek için tasarlanan tamamen-yeni Numarine 45XP ile dünya artık daha küçük bir yer haline gelecek. Uzun menzilli seyirlerde, normlardan uzaklaşan 45XP, çarpıcı estetiği ile eşsiz okyanus performansını, dünyanın en zorlu sularında en rahat dolaşma kabiliyetiyle birleştiriyor.

Çok uzun bir süre kendi kendine yetebilecek kadar güçlü ekipmanlar ile donatılan, Numarine 45XP, kural kitabını baştan yazarak yolculuk yapmaktan, varış noktasına varmaya kadar zevk alan maceracı yat severler için yepyeni bir olasılıklar dünyası oluşturuyor.

Teknenin burun kısmında bulunan kendine özgü bir tasarımla hazırlanan havuzu da dikkat çekiyor.

Numarine’nin yeni modeli Numarine 45XP fuarın en lüks ve konforlu motoryatlarından. Numarine 45XP fuarın en pahalı yerli üretimlerinden biri olarak dikkat çekti.

Numarine 28-31 Mart tarihleri arasında ABD'nin Florida eyâletinde yer alan Palm Beach’de düzenlenen Palm Beach International Yacht Show’da da 78 HTS modelinin Dünya Lansmanını gerçekleştirecek olup, ayrıca 26 XP ve 32 XP modellerini sergiliyor olacak.

TEKNİK BİLGİLER
Numarine 45XP explorer
Toplam Uzunluk – 45.0 m
En – 9.25 m
Su kesimi - 2.20
Deplasman tam yük – 450 L.T.
Yakıt Kapasitesi – 45.000 L
Temiz su kapasitesi - 6.000 L
Atik Su Kapasitesi - 2.000 L
Gri su kapasitesi - 2.000 L
Motorlar - 2 motor Cat C32 970 KW 2100 Maksimum hız - 16 knot
Seyir hızı - 12/11 knot
Seyir menzilli 10 knot ile - 4000 nm

Numarine hakkında
Numarine, İstanbul merkezli Avrupalı yüksek performanslı motor yat üreticisidir. 35.000 metrekarelik tesisiyle Numarine, yılda 62'den 105' e kadar 50 gemi inşa kapasitesine sahiptir. Numarine, Ömer Malaz tarafından kurulmuştur. Sınırsız enerjisi ve mükemmellik konusundaki sonsuz arayışı, bu genç, dinamik grubun arkasındaki itici güçlerdir ve yıllarının ötesinde bir deneyime sahiptir. Numarine, kurulduğundan bu yana, en son teknoloji ve kaliteli üretim ile birlikte yenilikçi tasarımıyla dünyayı kendisine hayran bırakmıştır. Ayrıntılara, kusursuz işçiliğe ve yüksek kaliteli malzemelerin seçimine dikkat eden her yat, kendine ait bir zevktir. Numarine'ın verimli üretime, yenilikçi tasarıma ve teknik mükemmelliğe olan bağlılığı, onları uluslararası yatçılık topluluğundaki daha büyük ve daha köklü alanlarla aynı seviyeye getirdi. Numarine, lüks performans yatlarının uluslararası satış ve pazarlamasına adanmış bir Türk markasıdır.


 


İlginizi çekebilir...

Wartsila Semineri

Warstila, 17 Nisan 2019 tarihinde Divan Asia Hotel salonlarında müşterileri için seminer düzenliyor....
11 Nisan 2019 Perşembe / 17:23

Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'nde Anıldı

10'uncu Geleneksel Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Anma Günü, baharın müjdecisi sakura çiçekleriyle renklenen Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'n...
9 Nisan 2019 Salı / 11:18

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası'nın '1. Ulusal Çocuk ve Gemi' Konulu Resim Yarışması

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, çocuklarımıza denizi, gemiyi ve Gemi Mühendisliği mesleğini t...
3 Nisan 2019 Çarşamba / 17:12

 

  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.