E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Karpaz Gate Marına Sektörün Prestijli Ödülünü Kazandı

Karpaz Gate Marına Sektörün Prestijli Ödülünü Kazandı

4 Mart 2019 Pazartesi / 11:50 | HABERLER139 kez okundu

Kuzey Kıbrıs Karpaz Gate Marina ikinci kez dünyanın en popüler Altın Çapa sahibi marinaları arasında gösterilerek The Yacht Harbour Association (TYHA) 2018/19 Yılın Marinası Ödülleri’nde dereceye girdi.
Yer ve tekne sahiplerinin oylarıyla, Kıbrıs’ın güzel Karpaz yarım adasında 300 tekne bağlama kapasitesi ile tam teşekküllü hizmet veren marinamız, Uluslararası Yılın Marinası kategorisinde ikinci oldu.
Ödül, 5 Altın Çapa sahibi Karpaz Gate Marina’nın geçen yıl müşteri memnuniyeti konusunda yakaladığı yüksek seviyeyi göstermektedir. Sahip olduğu imkanlar ve hizmet standartları eşsiz Kuzey Kıbrıs lokasyonuyla birleşince eşsiz bir deneyim sunmaktadır.
TYHA 2018/19 Yılın Marinası Ödülleri’nin adayları arasında Birleşik Krallık ve diğer ülkelerdeki tüm Altın Çapa sahibi marinalar yer aldı ve oy verenlerin beş farklı kategoride favori marinalarını seçmeleri istendi.
Bu onur Karpaz Gate Marina’ya, 2020 ilkbaharında açılması planlanan ve tesise yukarıdan bakan butik otel ve spa inşaatının başladığı heyecan verici bir yılın başlangıcında ulaştı.
Karpaz Gate Marina Genel Müdürü Liza Singer şunları kaydetti: “Yılın Marinası Ödülleri’nde tekrar seçilmek Karpaz Gate Marina için büyük bir onurdur. Çünkü bu ödül misafirlerimiz için en yüksek standartları hala koruduğumuzun bir kanıtıdır. Misafirlerimizin yaşadığı keyif ve memnuniyet bir marina işletmesi için en büyük ödüllerden biridir. Bu sebeple böyle olumlu geribildirimde bulunan tüm yer sahiplerine bizi onurlandırdıkları için minnettarız. Bu ödül, tüm misafirlerimizin ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için görevlerini harfiyen ve üstün bir şekilde her gün yerine getiren marina ekibinin sıkı çalışması ve kendilerini adamaları sayesinde kazanılmıştır.2017 yılında kazandığımız önceki ödülden beri sunduğumuz hizmetleri güçlendirmek için çalışmaya devam ettik ve Teknik Merkezimizin büyümesine özel ilgi göstererek tüm tesislerimizin birinci sınıf olmasını sağladık.
İlkbahar 2020’de açılması planlanan Karpaz Gate Marina lüks butik otel ve spa ile büyümemizin bir sonraki aşamasına doğru yol alırken bu desteği arkamızda hissetmekten ayrı bir memnuniyet duyduk. Geçen sekiz yılda hedefimiz, her zaman sıra dışı dinlenme ve teknik tesisler-hizmetler sunarken cennetten bir parça olan bu bölgeyi daha fazla denizciye ve tekne sahibine tanıtmaya çalışmak olmuştur. Umarız bu yeni ödül, dünyanın çeşitli yerlerinden denizcileri ve turistleri Karpaz Gate Marina ve Kuzey Kıbrıs’a gelerek deneyimlemeye teşvik eder.”
Karpaz Gate Marina temsilcileri, 24 Nisan’da Bournemouth’ta gerçekleştirilecek olan British Marine 2019 Marina Konferansı’nda yapılacak özel tören ile ödülü alacaklar.
2017 Uluslararası Yılın Marinası ödülünün kazananı olan Karpaz Gate Marina, 2013 yılından beri sektördeki hizmet ve çalışma standartları için verilen en yüksek onur olan 5 Altın Çapa’ya sahiptir.


 


İlginizi çekebilir...

Sirena Marine Japan International Boat Show'a Katılıyor

Türkiye'nin önde gelen gruplarında biri olan Kıraça Holding'in çatısı altında faaliyet gösteren Sirena Marine; Türkiye'nin ilk seri yat ür...
6 Mart 2019 Çarşamba / 15:02

CNR ve Tuzla Boat Show'da Setur Marinaları'na Deniz Tutkunlarından Büyük İlgi

Türkiye'de marina işletmeciliği sektörünün lideri Setur Marinaları, fuarlara özel avantajlarıyla CNR ve Tuzla Boat Show'da ziyaretçileriyle bu...
5 Mart 2019 Salı / 17:50

GEMİSEM, Rhino 3D ile Gemi ve Yat Tasarımı Eğitimi Düzenliyor

NURBS tabanlı, 3 boyutlu modelleme programı olan, son yıllarda gemi inşaatı ve denizcilik sektörünün tüm alanlarında en çok kullanılan programlardan b...
4 Mart 2019 Pazartesi / 16:19

 

  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.