E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

CNR ve Tuzla Boat Show'da Setur Marinaları'na Deniz Tutkunlarından Büyük İlgi

CNR ve Tuzla Boat Show'da Setur Marinaları'na Deniz Tutkunlarından Büyük İlgi

5 Mart 2019 Salı / 17:50 | HABERLER67 kez okundu

Türkiye’de marina işletmeciliği sektörünün lideri Setur Marinaları, fuarlara özel avantajlarıyla CNR ve Tuzla Boat Show’da ziyaretçileriyle buluştu. Setur Marinaları gördüğü yoğun ilgiyle her iki fuarın da en çok ziyaret edilen standlarından biri oldu.

Türkiye’nin lider zincir marina işletmesi Setur Marinaları, hem Tuzla hem de CNR Avrasya Boat Show’a katıldı. Her iki fuarda da ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Setur Marinaları, standlarına uğrayan misafirleriyle 2019 yılına özel fırsat ve kampanyalarını paylaştı. Toplam 10 marinasıyla Türkiye’nin lider markası olan Setur Marinaları; sahip olduğu marina zinciriyle konaklamada sunduğu eşsiz fırsatları ve fuar dönemine özel fiyat avantajları ile Setur Marinas aplikasyonunun detaylarını ve yenilenen web sitesinin pek çok bilgiye erişimi kolaylaştıran yüzünü de stantlarında anlattılar.

Emre Doruk: “Marinalarımızda tekne sahiplerini özgürleştiren kampanyalar sunuyoruz”
Setur Marinaları Genel Müdürü Emre Doruk, fuar dönemiyle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, “Misafirlerimizle yüz yüze bir araya gelme şansı bulduğumuz iki fuarda da beklediğimizin üzerinde bir ilgiyle karşılaştık. Tuzla ve CNR Avrasya Boat Show organizasyonları çok başarılıydı. Dünya çapında gerçekleştirilen pek çok prestijli fuarla aynı potada yer aldıklarını düşünüyorum. Katılım oranı, düzeni, çalışanları, ziyaretçi yoğunluğuyla fuarlarımızda kalitenin üst seviyede olduğunu söyleyebilirim. Bu da ülkemiz denizciliği ve yatçılık sektörü adına çok değerli bir gelişme. Bu iki fuarda misafirlerimize üzerinde önemle durduğumuz zincir kampanyalarımızı ve teknolojik yeniliklerimizi de tanıtma fırsatı bulduk. Bilindiği gibi, denizciler için denizde yaşamı ve haberleşmeyi kolaylaştıracak her teknoloji çok önemlidir. Biz de buradan yola çıkarak Setur Marinas uygulamamızı hayata geçirdik. Denizci dostu bu uygulamamızı, sadece marinalarımızda konaklayan misafirlerimizin değil, denizlerde olan herkesin kullanmasını tavsiye ederim. 2018 yılında başlattığımız ve 2019 yılında da genişleterek misafirlerimize sunduğumuz zincir kampanyamızın da, denizcileri özgürleştiren eşsiz bir kampanya olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir Setur Marinası ile yaptığınız 1 yıllık sözleşmenizle diğer tüm Setur Marinaları’nda 30’ar gün ücretsiz konaklama hakkı kazanıyorsunuz ki bunun başka bir örneği yok. Dolayısıyla herkese ‘yeni ufuklara yelken açın ve denizle özgürleşin’ diyoruz. Yeniliklerimizle konuklarımızın ve tüm denizcilerin hayatını kolaylaştırmaya, yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Ege ve Akdeniz’in en çok kazandıran zincir kampanyası
Marina işletmeciliğinde Akdeniz-Ege bölgesinin sayılı zincir marinalarından biri olan Setur Marinaları; Kalamış & Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Antalya, Finike ve Midilli olmak üzere toplam 10 marinada konaklama avantajını misafirlerine özel bir kampanyayla sunuyor. Konukları için hazırladığı bu zincir kampanya ile herhangi bir Setur Marinası ile yıllık sözleşme yapanlar, tüm Setur Marinaları’ndan 30’ar gün ücretsiz konaklama hakkı kazanıyor. Böylece tekne sahipleri toplamda 270 gün boyunca istediği marinada ücretsiz olarak konaklayabiliyorlar. Sonraki 60 gün için ise %50 indirimli bağlama avantajı elde edebiliyorlar.
Denizci dostu uygulama
Setur Marinas’ın yatçılık deneyimine konfor katan yeni mobil uygulaması, kullanıcı dostu özellikleriyle kolay rezervasyon imkanı tanırken; kampanya ve fırsatlarla ilgili tüm duyurulara en hızlı şekilde ulaşabilme olanağı sağlıyor. Uygulamada marinaların koordinatları ve hava durumunun yanı sıra etkinlik takvimi, demirleme yerleri, hudut kapıları ve yakın çevre gibi sıklıkla ihtiyaç duyulan bilgilere de kolayca erişilebiliyor. Yepyeni ve daha modern bir yaklaşımla hazırlanan yeni www.seturmarinas.com web sitesi ise, değişen ihtiyaçlara ve trendlere uygun olarak daha pratik bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Sitede ayrıca tüm detaylarıyla kampanyalara ilişkin bilgiler paylaşılıyor.
 


 


İlginizi çekebilir...

Wartsila Semineri

Warstila, 17 Nisan 2019 tarihinde Divan Asia Hotel salonlarında müşterileri için seminer düzenliyor....
11 Nisan 2019 Perşembe / 17:23

Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'nde Anıldı

10'uncu Geleneksel Ertuğrul Fırkateyni Şehitleri Anma Günü, baharın müjdecisi sakura çiçekleriyle renklenen Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'n...
9 Nisan 2019 Salı / 11:18

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası'nın '1. Ulusal Çocuk ve Gemi' Konulu Resim Yarışması

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, çocuklarımıza denizi, gemiyi ve Gemi Mühendisliği mesleğini t...
3 Nisan 2019 Çarşamba / 17:12

 

  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.