E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
METXY
MARİNSU İZOLASYON
BODRUM MARİNA
INTERNATIONAL PAINT
ETAP MARINE
MEGA TACHT TRANSPORT

ULTRALINE Makaralı Yassı Halat

ULTRALINE Makaralı Yassı Halat

15 Haziran 2017 Perşembe / 11:46 | ÜRÜN124 kez okundu

Ultramarine tarafından tasarlanan ve imal edilen ULTRALINE Makaralı Yassı Halat; koltuk halatı, çeki halatı ve çapa halatı olarak kullanılabiliyor. ULTRALINE makara, her an kullanıma hazır olan ciddi uzunluktaki halatı kompakt biçimde depoluyor.

ULTRALINE, 316 kalitede paslanmazdan imal ediliyor. Yüksek UV dayanımlı, batan polyester yassı halatlı ya da yüksek UV dayanımlı ve yüksek mukavemetli yüzen Dyneema (DSM markası) yassı halatlı tipleri mevcut.
ULTRALINE makara ile halatı kullanmak ve geri sarmak çok basit. ULTRALINE makara yük taşımıyor, yassı halat kullanımdayken koçboynuzuna bağlanıyor. Halat yapısı gereği pek dolaşmıyor ve makaranın özel tasarımı sayesinde geri sarmakta sıkıntı olmuyor. ULTRALINE halatının ucu, gerektiğinde kilit bağlanabilmesi için göz şeklinde yapılmış. Makara ile beraber montaj seti ve çok amaçlı vinç kolu da beraber veriliyor. Standart üç yıl garantiyle gelen ULTRALINE Makaralı Yassı Halat, standart vardavelalara veya düzlemsel yüzeylere bağlanabiliyor. ULTRALINE halatının arka (iç) ucu, özellikle cırt ile bağlanmış. Zorlandığında halat ayrılıyor ve vardavela hasar görmüyor.

Bilgi: www.ultramarine.com.tr