E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
INTERNATIONAL PAINT
BODRUM MARİNA
ETAP MARINE
MEGA TACHT TRANSPORT
MARİNSU İZOLASYON
METXY

Honda Marine Ürünleri Yüksek Performansları ile Fark Yaratıyor

Honda Marine Ürünleri Yüksek Performansları ile Fark Yaratıyor

15 Haziran 2017 Perşembe / 11:54 | ÜRÜN123 kez okundu

Türkiye'nin önde gelen motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, 30 yıldır distribütörlüğünü yaptığı Honda Marine dıştan takma deniz motorları ve şişme botları ile deniz tutkunlarına kusursuz deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük motor üreticilerinden Honda,  üstün teknolojisini deniz motorlarına da uygulayarak 2,3 hp’den 250 hp’ye kadar geniş yelpazedeki 4 zamanlı Honda Marine dıştan takmalı deniz motorlarını kullanıcıları ile buluşturuyor.
Honda Marine’in sunduğu en yeni BF4-5 ve 6 beygir gücündeki dıştan takmalı deniz motoru modelleri; hafifliği, kolay çalıştırma özelliği, düşük yakıt tüketimi, sessiz ve titreşimsiz performansıyla sınıfının en iyisi olarak gösteriliyor. İsteğe bağlı şarj edebilme özelliğine de sahip modeller konforlu taşıma sapı ve sınıfındaki en uzun süreli çalışma performansıyla taşınabilir motor konseptini yeniden tanımlayarak kullanım kolaylığı yaşatıyor.
Güvenilir, çevreci, sessiz ve sarsıntısız çalışma konforu sunan, zorlu koşullarda en yüksek performansı gösteren Honda dıştan takma deniz motorları, sahip olduğu ECOmo ve Programlı Yakıt Enjeksiyon sistemi sayesinde yüksek yakıt tasarrufu sağlarken üstün teknolojisinin kanıtı olarak tüm modellerine 5 yıllık garanti veren marka olma özelliği taşıyor.

Bilgi: www.anadolumotor.com