E-DERGİ
Boat Builder Türkiye 66.Sayı

 


E-Dergi Oku 

MARİNSU İZOLASYON
METXY
INTERNATIONAL PAINT
ETAP MARINE

Etap Marine, Ürün Portföyünü Genişletiyor

Etap Marine, Ürün Portföyünü Genişletiyor

29 Aralık 2017 Cuma / 11:46 | HABERLER

Etap Marine, sektöre hızlı bir giriş yaptığı 2010 yılından bu yana pazara sunduğu kaliteli ekipmanları ve sahip olduğu vizyonla dikkatleri üzerine çekiyor. 

Kurucu Sema Çarkçı Umay, geçmiş tecrübelerini yeni deneyimleriyle de harmanlayarak aynı çizgide devam ediyor. Firma, bünyesine yeni ürünler ekleyerek ürün portföyünü sürekli genişletiyor. 

Etap Marine’in, Türk denizcilik sektörüne, önemli markaların distribütörlüğünü yaparak hizmet verdiğini belirten Sema Çarkçı Umay, “Firmamız, teknelerde ve megayatlarda kullanılan epoksi gibi yapısal ürünler, çeşitli aksesuarlar ve tüm ilgili ekipmanları içeren her türlü donanıma sahip. Tekne imalatçılarına, marinalara ve Türkiye kıyı şeridine dağılmış diğer hizmet sağlayıcılara mal tedariğinin yanı sıra satışa sunulan ürünler için satış sonrası hizmetler de sunuyoruz. Sektördeki firmalara ve deniz severlere daha iyi hizmet vermek için 2016 yılında yeni mağazamıza taşındık. Ürünlerimizi görmek ve tedarik etmek isteyen müşterilerimizi yeni mağazamıza davet ediyoruz” diyor.