E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
INTERNATIONAL PAINT
MEGA TACHT TRANSPORT
METXY
MARİNSU İZOLASYON
ETAP MARINE

CNR Avrasya Boat Show 2018 İçin Geri Sayım Başladı

CNR Avrasya Boat Show 2018 İçin Geri Sayım Başladı

29 Aralık 2017 Cuma / 11:59 | HABERLER
65. Sayı (Kasım-Aralık 2017)
421 kez okundu

Karada yapılan dünyanın ikinci en büyük tekne ve yat fuarı olan Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı (13. CNR Avrasya Boat Show) 10-18 Şubat tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek. 

CNR Avrasya Boat Show’da, denizcilik sektörünün önde gelen bin 500 markası ve 3 bin 500’ün üzerinde deniz aracı, on binlerce yerli ve yabancı ziyaretçi ile buluşturulacak. Yat, süperyat, megayat, motoryat, yarış tekneleri, katamaran, yelkenli deniz araçları, gezi tekneleri, sürat tekneleri, sürat motorları, cruiser tekneler, ponton tekneler, jetskiler, flyboard, kano, şişme bot, ekipmanlar, aksesuarlar ve su sporlarına dair her şeyin bulunacağı fuar, 70 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek.

Sektör, CNR Avrasya Boat Show’la dünyaya açılıyor 

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliğinde organize edilen CNR Avrasya Boat Show, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile KOSGEB ve İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından destekleniyor. Aynı zamanda Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) ve Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi olan CNR Avrasya Boat Show, Türk denizcilik sektörünün dünyaya açılımına büyük katkılar sunuyor. Sektörün ticaret hacmini büyük oranda artıran fuar, denizcilik sektörünün kendini ifade ettiği platform olma özelliğiyle de önem taşıyor.

Dünyanın dört bir yanından alıcıların ağırlanacağı fuarda, sınıfının en iyisi yatların tanıtımları yapılacak. Dünya trendlerinin belirleneceği fuarda bu yıl öne çıkan markalardan bazıları şöyle: Princess, SanLorenzo, Prestige, Hanse, Christ Craft, Cranchi, Mengiyay, Targa, Honda, Yamaha, Suzuki, Evinrude, Quicksilver, Yanmar, Man, Mercury ve Seadoo. 

Paneller, workshoplar ve eğitimlerle dolu bir Boat Show 

CNR Avrasya Boat Show, bu yıl birbirinden renkli etkinlikleri ile de ziyaretçilerine dopdolu bir içerik sunacak. Her yıl olduğu gibi iş insanları ve ünlü ekran yüzlerine ev sahipliği yapacak CNR Avrasya Boat Show’da konserler ve eğlenceyi doruğa çıkaracak exclusive partiler, ödüllü yarışmalar düzenlenecek. Sektörün bilinen isimlerinin katılacağı seminerlerde, denizciler ve denize gönül verenler bir araya getirilecek.

Türkiye’de 7’den 70’e her kesime denizcilik kültürünü yayma hedefiyle düzenlenen fuarda, çocuklara yönelik de pek çok etkinlik düzenlenecek. Minik deniz tutkunları hem bilgilendirici hem de heyecan verici atölye çalışmalarında buluşturulacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da CNR Avrasya Boat Show’da her yaştan deniz tutkunlarına yelken eğitimleri verilecek.


 

İlginizi çekebilir...

Boat Antalya, Otoshow'la Birlikte Yapıldı

Deniz tutkunlarını ve otomobil severleri eş zamanlı olarak tek çatı altında toplayan TÜYAP Boat Antalya ve Otoshow Fuarları, 13-18 Mart 2018 tarihleri...
30 Nisan 2018 Pazartesi / 12:02

Boat Builder Türkiye Dergisi olarak 13-16 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Boat Antalya'dayız.

13-16 Mart 2018 Anfaş Antalya Fuar ve Kongre Merkezi...
12 Mart 2018 Pazartesi / 21:01

CNR Avrasya Boat Show

10-18 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen CNR Avrasya Boat Show'u yaklaşık 67 bin kişi ziyaret etti......
27 Şubat 2018 Salı / 09:36