E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
MEGA TACHT TRANSPORT
MARİNSU İZOLASYON
ETAP MARINE
BODRUM MARİNA
INTERNATIONAL PAINT
METXY

Boat Show Tuzla, Şubat'ta Hem Karada Hem Denizde

Boat Show Tuzla, Şubat'ta Hem Karada Hem Denizde

29 Aralık 2017 Cuma / 12:08 | HABERLER376 kez okundu

VİA Fuarcılık, kurulduğu ilk günden itibaren, başta denizcilik sektörü olmak üzere bir çok sektörün gelişimine katkıda bulunan atılımlar gerçekleştiriyor.

Uluslararası Boat Show Eurasia Fuarı’nı, sektörün merkezinde Tuzla’da ve kendi marinası Viaport Marina’da yaparak bir ilke imza atan VİA Fuarcılık, Şubat’ta gerçekleştireceği ilk kara fuarında da yine bir ilke imza atacak. VİA Fuarcılık, 17-25 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği Boat Show Eurasia’yı karada ve 25 metreden büyük tekneleri denizde sergileme imkanı verecek şekilde düzenledi. Sektör devlerinin, şimdiden yerini aldığı Boat Show Eurasia, 25 bin metrekare kapalı alan ve 50 bin metrekare deniz alanıyla dünyaca ünlü markaları ve Türkiye’nin en iyi üreticilerini ağırlayacak.

Boat Show Eurasia’da tekne markalarını yanı sıra, deniz araçları, deniz ekipmanları ve aksesuarları, tekne bakım ve onarım sanayii de en yeni teknolojileri ile yerini almaya başladı. Yeni tekne sahibi olmak isteyenler, bütçesine göre seçenek arayanlar, teknesinin bakım ve onarımı ya da geliştirilmesi için son teknolojileri deneyimlemek isteyenler 17-25 Şubat tarihleri arasında Boat Show Eurasia için Viaport Marina Tuzla’da buluşacak. 

Boat Show Eurasia, düzenlediği tüm fuarlarda yerli ziyaretçinin yanı sıra sektörün hedefinde olan yabancı ziyaretçiler içinde kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. 17-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek fuar için de Avrupa, Ortadoğu ülkeleri, Rusya, BDT Ülkelerine yönelik tanıtımlar gerçekleştiren VİA Fuarcılık, bu fuara ziyaretçilerin yanı sıra yatırımcıları da davet etti. Sektörün son yıllarda ki üretim kalitesindeki başarı, fiyat avantajı ve tasarım alanındaki gelişmeleri izlemeleri için davet edilen yabancı yatırımcılar, fuara şimdiden büyük ilgi gösteriyor. 

Uluslararası Boat Show Eurasia, Almanya’da özel olarak üretilen ve “Mega Yapı” olarak adlandırılan dev bir konstrüksiyon yapıyı Viaport Marina’ya kuruyor. Tüm katılımcıların aynı salonda birbirine paralel şekilde daha görünür ve ulaşılır şekilde konumlanmasına olanak sağlayan bu “Mega Yapı”, fuara daha fazla sinerji katacak.


 

İlginizi çekebilir...

İMEAK DTO'nun Yeni Başkanı Tamer Kıran

İMEAK Deniz Ticaret Odası, 8 Nisan Pazar günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan seçimle yeni başkanını seçti....
30 Nisan 2018 Pazartesi / 12:45

METYX, Macaristan'daki Üretim Tesislerini Genişletmek İçin HIPA Yatırım Desteği Alıyor

METYX Group, Macar Yatırım Teşvik Ajansı (HIPA) ile görüşerek Macaristan'daki üretim tesisini büyütmek üzere yapacağı yatırımlar için Macar hüküme...
30 Nisan 2018 Pazartesi / 12:41

Boat Antalya, Otoshow'la Birlikte Yapıldı

Deniz tutkunlarını ve otomobil severleri eş zamanlı olarak tek çatı altında toplayan TÜYAP Boat Antalya ve Otoshow Fuarları, 13-18 Mart 2018 tarihleri...
30 Nisan 2018 Pazartesi / 12:02