E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
METXY
INTERNATIONAL PAINT
MARİNSU İZOLASYON
ETAP MARINE

Boat Show Tuzla, Şubat'ta Hem Karada Hem Denizde

Boat Show Tuzla, Şubat'ta Hem Karada Hem Denizde

29 Aralık 2017 Cuma / 12:08 | HABERLER
65. Sayı (Kasım-Aralık 2017)
465 kez okundu

VİA Fuarcılık, kurulduğu ilk günden itibaren, başta denizcilik sektörü olmak üzere bir çok sektörün gelişimine katkıda bulunan atılımlar gerçekleştiriyor.

Uluslararası Boat Show Eurasia Fuarı’nı, sektörün merkezinde Tuzla’da ve kendi marinası Viaport Marina’da yaparak bir ilke imza atan VİA Fuarcılık, Şubat’ta gerçekleştireceği ilk kara fuarında da yine bir ilke imza atacak. VİA Fuarcılık, 17-25 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği Boat Show Eurasia’yı karada ve 25 metreden büyük tekneleri denizde sergileme imkanı verecek şekilde düzenledi. Sektör devlerinin, şimdiden yerini aldığı Boat Show Eurasia, 25 bin metrekare kapalı alan ve 50 bin metrekare deniz alanıyla dünyaca ünlü markaları ve Türkiye’nin en iyi üreticilerini ağırlayacak.

Boat Show Eurasia’da tekne markalarını yanı sıra, deniz araçları, deniz ekipmanları ve aksesuarları, tekne bakım ve onarım sanayii de en yeni teknolojileri ile yerini almaya başladı. Yeni tekne sahibi olmak isteyenler, bütçesine göre seçenek arayanlar, teknesinin bakım ve onarımı ya da geliştirilmesi için son teknolojileri deneyimlemek isteyenler 17-25 Şubat tarihleri arasında Boat Show Eurasia için Viaport Marina Tuzla’da buluşacak. 

Boat Show Eurasia, düzenlediği tüm fuarlarda yerli ziyaretçinin yanı sıra sektörün hedefinde olan yabancı ziyaretçiler içinde kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. 17-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek fuar için de Avrupa, Ortadoğu ülkeleri, Rusya, BDT Ülkelerine yönelik tanıtımlar gerçekleştiren VİA Fuarcılık, bu fuara ziyaretçilerin yanı sıra yatırımcıları da davet etti. Sektörün son yıllarda ki üretim kalitesindeki başarı, fiyat avantajı ve tasarım alanındaki gelişmeleri izlemeleri için davet edilen yabancı yatırımcılar, fuara şimdiden büyük ilgi gösteriyor. 

Uluslararası Boat Show Eurasia, Almanya’da özel olarak üretilen ve “Mega Yapı” olarak adlandırılan dev bir konstrüksiyon yapıyı Viaport Marina’ya kuruyor. Tüm katılımcıların aynı salonda birbirine paralel şekilde daha görünür ve ulaşılır şekilde konumlanmasına olanak sağlayan bu “Mega Yapı”, fuara daha fazla sinerji katacak.


 

İlginizi çekebilir...

Honda Marine Motorları Üstün Teknolojileriyle Fark Yaratıyor

Honda'nın üstün motor teknolojisini yansıttığı Honda Marine deniz motorları 2,3 hp'den 250 hp'ye kadar her türlü ihtiyaca cevap veren geni...
5 Temmuz 2018 Perşembe / 10:24

Deniz Yatçılık, Portofino Yachting ile İşbirliğine Başladı

Galeon markasının Türkiye distribütörü Deniz Yatçılık, yetkili satıcı olarak Portofino Yachting ile işbirliğine başladı....
5 Temmuz 2018 Perşembe / 10:18

Raymarine'den Yeni Yüksek Performanslı Magnum Radar

Raymarine, Amerikan sahil güvenliğinin kullandığı üstün teknolojileri barındıran yeni model yüksek performanslı radarını pazara sunuyor....
5 Temmuz 2018 Perşembe / 10:10