E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
MARİNSU İZOLASYON
METXY
ETAP MARINE
INTERNATIONAL PAINT

Boat Show Tuzla, Şubat'ta Hem Karada Hem Denizde

Boat Show Tuzla, Şubat'ta Hem Karada Hem Denizde

29 Aralık 2017 Cuma / 12:08 | HABERLER
65. Sayı (Kasım-Aralık 2017)
6 kez okundu

VİA Fuarcılık, kurulduğu ilk günden itibaren, başta denizcilik sektörü olmak üzere bir çok sektörün gelişimine katkıda bulunan atılımlar gerçekleştiriyor.

Uluslararası Boat Show Eurasia Fuarı’nı, sektörün merkezinde Tuzla’da ve kendi marinası Viaport Marina’da yaparak bir ilke imza atan VİA Fuarcılık, Şubat’ta gerçekleştireceği ilk kara fuarında da yine bir ilke imza atacak. VİA Fuarcılık, 17-25 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği Boat Show Eurasia’yı karada ve 25 metreden büyük tekneleri denizde sergileme imkanı verecek şekilde düzenledi. Sektör devlerinin, şimdiden yerini aldığı Boat Show Eurasia, 25 bin metrekare kapalı alan ve 50 bin metrekare deniz alanıyla dünyaca ünlü markaları ve Türkiye’nin en iyi üreticilerini ağırlayacak.

Boat Show Eurasia’da tekne markalarını yanı sıra, deniz araçları, deniz ekipmanları ve aksesuarları, tekne bakım ve onarım sanayii de en yeni teknolojileri ile yerini almaya başladı. Yeni tekne sahibi olmak isteyenler, bütçesine göre seçenek arayanlar, teknesinin bakım ve onarımı ya da geliştirilmesi için son teknolojileri deneyimlemek isteyenler 17-25 Şubat tarihleri arasında Boat Show Eurasia için Viaport Marina Tuzla’da buluşacak. 

Boat Show Eurasia, düzenlediği tüm fuarlarda yerli ziyaretçinin yanı sıra sektörün hedefinde olan yabancı ziyaretçiler içinde kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. 17-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek fuar için de Avrupa, Ortadoğu ülkeleri, Rusya, BDT Ülkelerine yönelik tanıtımlar gerçekleştiren VİA Fuarcılık, bu fuara ziyaretçilerin yanı sıra yatırımcıları da davet etti. Sektörün son yıllarda ki üretim kalitesindeki başarı, fiyat avantajı ve tasarım alanındaki gelişmeleri izlemeleri için davet edilen yabancı yatırımcılar, fuara şimdiden büyük ilgi gösteriyor. 

Uluslararası Boat Show Eurasia, Almanya’da özel olarak üretilen ve “Mega Yapı” olarak adlandırılan dev bir konstrüksiyon yapıyı Viaport Marina’ya kuruyor. Tüm katılımcıların aynı salonda birbirine paralel şekilde daha görünür ve ulaşılır şekilde konumlanmasına olanak sağlayan bu “Mega Yapı”, fuara daha fazla sinerji katacak.


 


İlginizi çekebilir...

Denizcilik Sektörü Exposhipping Expomaritt İstanbul"da Buluşacak

İMEAK Deniz Ticaret Odası adına UBM fuarcılık tarafından düzenlenecek olan 15. Exposhipping Expomaritt İstanbul, Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konfe...
20 Kasım 2018 Salı / 13:57

İTÜ AUV Takımı, Robosub 2019'da Yarışacak

Kendi tasarladıkları ve geliştirdikleri araçlarla Türkiye ve ABD'de MATE ROV yarışmalarına katılan İTÜ AUV Takımı, dünyanın en prestijli otonom su...
20 Kasım 2018 Salı / 13:53

METYX, Macaristan'daki Depo Alanını Genişletiyor

Kapoşvar'da bulunan METYX Macaristan üretim alanına kumaş, ambalajlama ve FRP takımları için 3 bin 24 metrekare kapalı depolama alanı ekledi....
20 Kasım 2018 Salı / 13:51

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 11.12.2018 / 07:55:55