E-DERGİ
Boat Builder Türkiye 66.Sayı

 


E-Dergi Oku 

INTERNATIONAL PAINT
MARİNSU İZOLASYON
METXY
ETAP MARINE

Bantape Ürünleri, Marinsu İzolasyon'da

Bantape Ürünleri, Marinsu İzolasyon'da

28 Aralık 2017 Perşembe / 17:12 | ÜRÜN

Marinsu İzolasyon’un Türkiye pazarına sunduğu Bantape ürünleri, avantajlı fiyatları ve yüksek stok miktarlarıyla gemi ve yat yalıtımı sektörüne ciddi katkılar sağlıyor...

Marinsu İzolasyon, yalıtım sektöründe çokça kullanılan sarf malzemelerinden olan folyo bant, cam elyaf kumaş bant ve takviyeli folyo bantlarla ilgili sertifikasyon çalışmalarını tamamladı. Firma, artık bu ürünleri sertifikalı olarak sektöre sunuyor. Marinsu İzolasyon’dan temin edilebilen Bantape ürünleri, avantajlı fiyatları ve yüksek stok miktarlarıyla gemi ve yat yalıtımı sektörüne ciddi katkılar sağlıyor. 

Bantape marka 3025 R/CW ürünü, yüksek çekme dayanımına sahip 30 mikron kalınlığındaki alüminyum folyo ile yangına ve soğuk hava koşullarına dayanıklı akrilik yapıştırıcı ile kombine edilmiş silikon kağıt ile desteklenmiş bir folyo bant. Havalandırma kanalları, metal yüzeyler, mineral yalıtım ürünleri ve düzgün olmayan yüzeylere kolayca uygulanabiliyor. Bantape 3025 R/CW sıcaklık ve neme bağlı zorlu çevre koşullarında üstün performans ve dayanıklılık gösteriyor.

Bilgi: www.marinsu.com.tr