E-dergi
e-dergi

Ürün

Treadmaster'tan modern güverte kaplamaları

Treadmaster Atlanteak Marine tik görünümlü çok yönlü güverte kaplamaları, güverteye tik görüntüsü kazandırıyor. Kaymazlık karakteristiğini de sunan 3 mmkalınlıktaki Treadmaster tabakalar, kolayca kesilerek güverteye uygun hale getiriliyor.
Treadmaster Atlanteak Marine tik görünümlü çok yönlü güverte kaplamaları, güverteye tik görüntüsü kazandırıyor.  Kaymazlık karakteristiğini de sunan 3 mmkalınlıktaki Treadmaster tabakalar, kolayca kesilerek güverteye uygun hale getiriliyor.  Tamamen sentetik bir ürün olan Treadmaster’ın TK modeli, daha gerçekçi tik görünümü ve hissi vermek üzere dizayn edilmiş. Daha koyu renkli ve yumuşak bir kaplama olan TK-C modeli, çıplak ayakla girilen bölgelerde ve güneşlenme güvertelerinde tercih ediliyor.

Treadmaster kaplamalar kaymazlık sağlamanın yanında ıslak ya da kuru, tüm şartlarda uzun kullanım ömrü sunuyor. Güverte yüzeylerine yüksek düzeyde izolasyon sağlayan kaplamalar,  yüzeylerdeki reflektif yansımaları da gideriyor; deniz suyundan etkilenmiyor. Özel dizayn edilmiş nitril kauçuk ve PVC içeren formüllü yağ, yakıt ve benzeri maddelerin kimyasal etkilerine karşı dirençli bir yüzey oluşturuyor. Yüksek dayanıklılığa sahip, sıcağa karşı da dirençli Treadmaster Marine, çift komponentli epoksi yapıştırıcı kullanılarak fiberglas, ahşap ve metal yüzeylere kolay uygulanıyor. Tabakalar makas veya maket bıçağı ile rahat kesiliyor. Köşelere zımpara ile finisyon yapılabiliyor. Ürünü piyasaya Marintek sunuyor.

www.marintek.com.tr


Geri
share on twitter share on facebook